do kasy suma: 0,00 zł

Są gusta i guściki - tak zwykło się mówić, kiedy każdy ma inne zdanie w kwestii dobierania dodatków do dekoracji wnętrz. W przypadku świec do domu sami się o tym przekonaliśmy, dlatego asortyment sklepu zrobswiece.pl stawia krok poza tradycyjne świeczki. Znajdziesz u nas zarówno klasyczne świece w kształcie walca, jak i nieco bardziej niesztampowe z okrągłym lub stożkowym rysem, a nawet zapachowe świece tea light, które uroczo dopasują się do każdego stylu.

Styl to jednak nie wszystko, bo w przypadku świec ogromną rolę odgrywa także ich przeznaczenie. Także tutaj znaleźliśmy złoty środek i obok świec naturalnych bez parafiny mamy w zanadrzu stożkowe świece gastronomiczne oraz ozdobne świece weselne w różnych odcieniach: od jaskrawych do pastelowych, od połyskowych do matowych. A może chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Tu może pomóc zapachowa świeca komarobójcza. 

Coraz częściej obok kształtu i przeznaczenia świecy, ogromny nacisk kładziony jest na pochodzenie składników. Rozchwytywane są zwłaszcza ekologiczne świece sojowe, a także świece z wosku pszczelego. Ich sukces wywodzi się z faktu, że produkty uboczne upraw, z których pochodzi choćby wosk sojowy, gromadzone są w sposób w pełni przyjazny ze środowiskiem i zgodny z wszelkimi praktykami handlowymi. Ta zgodność z naturą sprawia, że sojowe świeczki nieraz wykorzystywane są w celach kosmetycznych i relaksacyjnych - np. do masażu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl