do kasy suma: 0,00 zł

Białe czy ciemne? O drobnej czy dużej frakcji? Do aranżacji w ogrodzie czy dekoracji w salonie? Wybierając kamienie dekoracyjne musisz odpowiedzieć sobie na te wszystkie pytania. Przeznaczenie ozdobnych kamieni jest na tyle nieograniczone, że można ich użyć dosłownie wszędzie. Ale może po kolei… 

Kamienie dekoracyjne do ogrodu 

Biały otoczak to wręcz stworzony kamień ozdobny do rozsypania wzdłuż elewacji na patio czy oczka wodnego. Jego możliwości są jednak o wiele szersze - kamienie otoczak coraz chętniej, obok kory kamiennej, są wykorzystywane do przysypania rabatek i ziemi wokół krzewów. W ten sposób można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: nie dość, że białe kamienie gustownie prezentują się w towarzystwie zieleni, to jeszcze chronią ogrodowy krajobraz przed chwastami i innymi nieprzyjaciółmi. Wystarczy tylko policzyć, ile kamieni dekoracyjnych potrzebujesz na swoją działkę i osiągniesz przyjemne z pożytecznym! 

Czy można pomalować kamienie dekoracyjne? 

Istnieje jeden wspólny mianownik dla grysu dekoracyjnego, kamieni do świeczników i akwariów oraz piasków kwarcowych - to pytanie, czy można je barwić. Naturalnie, inspiracje z użyciem kamieni dekoracyjnych pozwalają na takie działania, niemniej nie są one konieczne. W sklepie zrobswiece.pl znajdziesz gotowe, kolorowe żwirki dekoracyjne, a także piaski i inne kamienie, które z powodzeniem sprawdzą się w terrariach, lasach w szkle, a nawet przy świecach żelowych oraz w lampionach. Wystarczy tylko otworzyć głowę na nowe pomysły aranżacyjne! 

Kamienie i piaski dekoracyjne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl